“Лікувальне голодування”, – російський Омбудсман про стан Сенцова

Дата: 21 Червня 2018
A+ A- Підписатися

Олег Сенцов, якого Росія незаконно утримує в колонії, отримує за власною згодою підтримувальну терапію, а тому його голодування можна назвати лікувальним.

Про це заявила російська Омбудсман Тетяна Москалькова.

Вчора уповноважена з прав людини в Росії дала інтерв’ю “Новій газеті”, де розповіла про стан здоров’я Сенцова.

“Сенцов не схуд, він навіть додав кілька кілограмів. Писали, що у нього зуби випали, що там мало не цинга, – це не так, зуби на місці. Він поголений наголо, але виглядає добре”, – заявила вона.

Виявилось, що про стан українця Москальковій доповідають щодня.

“Кожен день до нього ходить місцевий уповноважений Анатолій Сак. Це такий твердий чоловік, старого ще гарту. Від нього так просто не відбудешся. І ось він практично в щоденному режимі надсилає мені звіти, навіть із фотографіями”, – підкреслила вона.

Також Москалькова заявила, що вважає голодування Сенцова, яке триває вже 39-й день, лікувальним.

“Отримує підтримувальну терапію: вітаміни, глюкозу, білки. З власної згоди отримує. Тобто у нього фактично там як лікувальне голодування виходить. Ну, а так голодування, протест – це його законне право”, – сказала Уповноважена з прав людини в РФ.

Нагадаємо, що напередодні уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денсіова заявила, що українського режисера Олега Сенцова можуть насильно годувати у російські колонії.

Олег Сенцов – український режисер, якого російський суд засудив до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у терористичній діяльності на території Криму. 14 травня Сенцов оголосив безтермінове голодування.

Єдина вимога Сенцова – звільнити 64 українських політв’язні. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: