Лех Валенса підтримав китайський антикомуністичний рух

Дата: 30 Червня 2015
A+ A- Підписатися

Китайський рух Туйдан потребує підтримки у боротьбі з комуністичним режимом.

Про це зазначив Лех Валенса, колишній президент Польщі, у своєму листі до круглого столу на тему: “Злочини комунізму і процес декомунізації в Україні, Китаї та усьому світі”, що відбувся у Києві.

У зверненні до українського парламенту Лех Валенса зазначив: “Комунізм, як система, що позбавлена людських цінностей, є несумісною з прогресом цивілізації, і з самого початку, раніше чи пізніше, вона була приречена на знищення“.

Він згадав про польський досвід боротьби за демократію та зазначив, що китайський антикомуністичний рух Туйдан потребує підтримки.

Нас наповнює надією той факт, що більш як 200 мільйонів людей у Китаї ініціювали масовий рух Туйдан – відмови від комунізму. Цей рух, це історичне цунамі, як я глибоко вірю, ніщо не може зупинити. Ніхто не зможе зупинити дух свободи і правди“, – написав Лех Валенса.

Нагадаємо, у квітні 2015 року кількість учасників рух Туйдан досягнув сягнула 200 мільйонів. Туйдан – це мирний рух, який закликає китайців відмовитися від клятв, які вони колись дали комуністичній партії. Рух почав поширюватися після публікації “Дев’яти коментарів про комуністичну партію”, з яких велика кількість китайців дізналися про злочини комунізму в Китаї.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: