Кримську польову місію в Росії віднесли до “шкідливих” організацій

Дата: 02 Липня 2015
A+ A- Підписатися

Російський політик Володимир Жириновський підтримав створення списку некомерційних організацій, які нібито завдають шкоди Росії. Серед них названа Кримська польова місія з прав людини.

Як повідомляє прес-служба Ліберально-демократичної партії Росії, глава ЛДПР Володимир Жириновський підтримав створення так званого “патріотичного стоп-листа” – переліку некомерційних організацій, які завдають шкоди Росії.

До цього списку увійдуть всі іноземні фонди та інститути, які проводять агресивну політику проти Росії“, – сказав Жириновський.

Попередньо в список можуть увійти близько 20 організацій. Серед них, зокрема, Кримська польова місія з прав людини. Також у списку Фонд Кавказу, Черкеський культурний центр, Світовий конгрес українців, Інститут “Відкрите суспільство”, Міжнародний фонд Сороса, Національний демократичний інститут США та інші. Список, на думку Жириновського, повинен стати інструментом для Генпрокуратури та Міністерства юстиції РФ.

Голова ЛДПР стверджує, що багато з цих організацій були визнані небажаними в ряді країн колишнього СРСР, а там, де цього не було зроблено, відбулися державні перевороти: в Грузії, Україні, Молдавії.

Нагадаємо, в неурядових організаціях, які російська влада вважатиме “небажаними”, проводитимуть перевірки, їх діяльність може бути заблокована, а рахунки заморожені. На засіданні Ради Федерації голова комітету з міжнародних справ Костянтин Косачов заявив, що необхідно провести перевірку таких організацій, для чого в Мін’юст і Генпрокуратуру буде спрямовано відповідне звернення.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter