Кримський татарин голодує на Майдані через виселення з гуртожитку

Дата: 11 Червня 2015
A+ A- Підписатися

На київському Майдані 56-річний кримський татарин, вимушений переселенець Сервер Абібулаєв вже тиждень голодує проти “безладу влади”.

Як пише портал “Крим. Реалії“, чоловік розповів, що йому немає чого їсти і ніде жити, і так він намагається достукатися до влади.

З 1 червня я не вживаю їжі. Мені державна допомога повинна бути виписана як інвалідові другої групи, але вони її не видають. Пенсія теж поки не прийшла. Тому мені нічого їсти. А 3 червня до мене прийшов охоронець в гуртожиток, де я існував, не жив, – це слово тут не можна застосувати. Каже: “Так, бородатий, не вийдеш до дванадцяти годин і не покинеш гуртожиток – ми тебе викинемо“, – розповів Сервер Абібулаєв.

Тоді переселенець вирішив почати голодування через бездіяльність Міністерства соціальної політики та дії адміністратора гуртожитку.

Його ніхто не виганяв. Я просив, щоб він уклав договір на проживання, але він в категоричній формі відмовився здійснювати будь-яку оплату. У нього одна-єдина мета – отримати в Києві або Броварах квартиру“, – говорить адміністратор гуртожитку Олександр Маслак.

Абібулаєв стверджує, що у Міністерстві соціальної політики йому не надали допомоги, хоча він неодноразово туди звертався з проханням надати житло.

Міністр соціальної політики Павло Розенко вважає претензії кримчанина безпідставними, оскільки йому виділяються кошти на оплату житла, а за допомогою він може звернутися до соціальних служб за місцем своєї реєстрації. 

Нагадаємо, у січні голова департаменту з питань громадянства, реєстрації та роботи з громадянами з тимчасово окупованої території України Міграційної служби України Алла Чередніченко повідомляла, що постійну реєстрацію в Україні отримали 18 000 вимушених переселенців із Донецької та Луганської областей та 11 300 переселенців з Криму – при загальній кількості більше 800 000 людей.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: