Кримський суд покарав активіста за українську символіку

Дата: 12 Березня 2015
A+ A- Підписатися

За використання української символіки на акції до дня народження Тараса Шевченка сімферопольський суд призначив активісту Вільдару Шукурджиєву 40 годин громадських робіт.

Як повідомляє “Центр журналістських розслідувань“, Залізничний районний суд Сімферополя визнав винним одного з учасників шевченківської акції Вільдара Шукурджиєва у використанні під час заходу забороненої символіки, не зазначеної у заявці на проведення мітингу. Нагадаємо, активіст тримав у руках прапор України.

Шукурджиєву призначили 40 годин громадських робіт.

Засідання суду тривало кілька годин. Журналістів до зали не пустили.

Оскаржувати рішення суду я не буду. Суддя, насправді, призначила максимально м’яке покарання з можливих“, – сказав Шукурджіев.

Нагадаємо, у Сімферополі 9 березня після акції, присвяченої дню народження українського поета і художника Тараса Шевченка, були затримані троє активістів – Вільдар Шукурджиєв, Олександр Кравченко та організатор акції Леонід Кузьмін. Їх звинувачують у порушенні порядку проведення мітингу – демонстрації української символіки, яка не була зазначена у заявці на проведення заходу. Також стало відомо, що Леоніда Кузьміна після участі в акції звільнили зі школи, де він працював учителем історії.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: