Кримські абітурієнти вступатимуть до вишів на пільгових умовах

Дата: 16 Жовтня 2015
A+ A- Підписатися

Міністерство освіти та науки України забезпечить для абітурієнтів з окупованого Криму квоти і окремі програми для вступу до вишів на материковій Україні.

Як повідомляє “Центр журналістських розслідувань“, про це розповів голова громадської організації “Кримський центр ділового та культурного співробітництва “Український дім” Андрій Щекун.

Багато чого зроблено в сфері освіти. Цього року міністерство освіти обіцяло гроші на сайт, який проводитиме дистанційне навчання. Друге, що гарантує нам міністерство – будуть програми, що забезпечують вступ до вузів кримчан. Оскільки повинні бути якісь чіткі квоти, щоб діти не брали участь у загальнонаціональних конкурсах, тому що їх освіта, зрозуміло, слабкіша“, – розповів Щекун.

Нагадаємо, за інформацією Центру громадянської просвіти “Альменда”, торік з 12 тисяч випускників, та й то переважно завдяки допомозі громадських організацій, лише 300 осіб змогли отримати українські атестати.

За даними доповіді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, за рік окупації у Криму в 6 разів менше дітей навчається українською мовою, кількість україномовних шкіл зменшилася з 7 до 2.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: