Кримська влада хоче відбирати земельні ділянки у переселенців

Дата: 21 Травня 2015
A+ A- Підписатися

Громадяни, які покинули окуповану Росією територію Криму і не сплачують податок на оренду землі, можуть втратити свої земельні ділянки.

Як повідомляють “Новини Криму“, про це на сесії Державної ради РК повідомив голова комітету з економічної, бюджетно-фінансової і податкової політики Віталій Нахлупін.

Він запропонував у випадку, якщо оплата не надходить протягом двох-трьох місяців, застосовувати жорсткі адміністративні рішення, “аж до перегляду договорів про передачу земельних ділянок на муніципальному рівні“.

Нагадаємо, експерти спробували окреслити масштаби порушення права на власність в окупованому Криму та способи відшкодування збитків. Експерт Українського незалежного центру політичних досліджень Юлія Тищенко прогнозує подальше ускладнення земельної проблеми на півострові.

Земля може ставати певним методом маніпуляції. Особливо це стосується кримських татар. У них можуть “виховувати” таким чином лояльність через процедури виділення землі, її узаконення“, – зазначила Юлія Тищенко.

А економічний експерт благодійного фонду “Майдан закордонних справ” Андрій Клименко підкреслив: “Для наших західних союзників порушення права на власність – це набагато більший аргумент, ніж, вибачте за цинізм, одна або дві загиблі на сході людини. Тому що право власності – це фундамент, який чіпати не можна. Зачепив власність – значить, ти щойно зліз з баобаба“. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: