Кримчани скаржаться, що їх не пускають на материк на автомобілях

Дата: 08 Січня 2016
A+ A- Підписатися

Кримчани заявляють, що українські митники не пропустили декілька автомобілів з боку окупованого півострова на материкову частину.

Митники послались на певну постанову Кабміну, яка забороняє перетин на вантажному автомобілі, передає “Крим. Реалії”.

“Мою машину, в якій зазначено, що це вантажопасажирський автомобіль, не пропустили на територію материкової України українські митники. Вони послалися на постанову уряду України про заборону вантажних перевезень. Довелося залишити машину в буферній зоні, і на таксі добиратися до Києва. Тепер їду назад, перетну кордон пішки, потім заберу машину і поїду в Крим”, – розповів кримчанин Андрій.

Водночас у Фіскальній службі журналістам повідомили, що наразі немає жодних заборон на перетин адмінкордону з Кримом вантажівками.

“Будь-які законодавчо-нормативні заборони на переміщення громадянами через адміністративний кордон із ВЕЗ “Крим” транспортних засобів особистого користування, вантажних або пасажирських, в Херсонській митниці ГФС відсутні. Фактів непропуску транспортних засобів особистого користування через адміністративний кордон з ВЕЗ “Крим”, при дотриманні вимог нормативно-правових актів, які регламентують їх переміщення, у зоні діяльності Херсонської митниці ГФС систем не зареєстровано”, – йдеться в офіційній відповіді відомства. 

Постанова №1035 “Про обмеження поставок окремих товарів з тимчасово окупованої території на іншу територію України та/або іншій території України на тимчасово окуповану територію»”, прийняте на засіданні українського уряду 16 грудня, набуде чинності через 30 днів з дня опублікування.

 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: