У Криму почало роботу українське радіо

Дата: 02 Квітня 2015
A+ A- Підписатися

У Севастополі мовить українська радіостанція, появу якої раніше анонсував міністр інформполітики Юрій Стець.

Як пише портал “Крим. Реалії“, про це повідомив на своїй fаcebook-сторінці заслужений журналіст України, колишній головний редактор телерадіоцентру “Бриз” ВМС України Мирослав Мамчак.

Українську радіостанцію також можна почути в Сімферополі – вдалося спіймати радіоефір, який транслює “Українське національне радіо” і радіо “Ера”.

Міністр інформполітики України Юрій Стець підтвердив запуск українського радіо на півострові і зазначив, що скоро ефір наповниться програмами спеціально для мешканців Криму.

Мова йде про інформаційний продукт кримськотатарською мовою та окремі програми російською мовою. Його контент стосуватиметься інформування того, що відбувається в Україні і зокрема в Криму”, – сказав він.

За словами міністра, контент для кримчан на українському радіо будуть виробляти в тому числі і кримські журналісти. Технічно роботу вже розпочато, відбувається налаштування сигналу. Створення програмного продукту і його запуск – це питання найближчих днів, запевнив Стець.

Раніше міністр заявляв про те, що скоро буде налагоджено трансляцію українського радіо на півострові, і зазначав, що російській владі доведеться докласти масу зусиль, щоб заглушити цей сигнал.

Нагадаємо, українські телеканали зникли з аналогового мовлення в Криму в березні 2014 року, після анексії півострова Росією. З 1 квітня 2015 року припинив мовлення телеканал ATR і низка інших кримськотатарських ЗМІ – вони не змогли пройти перереєстрацію відповідно до російського законодавства. Керівництво цих ЗМІ неодноразово подавало документи на перереєстрацію в Роскомнагляд, проте їх повертали через надумані причини.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: