Командувач Сил безпілотних систем перепросив українців на тимчасово окупованих територіях за “постійну тривогу, нетишу та стрес”

Дата: 21 Червня 2026
A+ A- Підписатися

У ніч проти 21 червня українські безпілотники атакували низку російських об’єктів у тимчасово окупованому Криму, зокрема нафтобази, термінал, газова інфраструктура, елементи ППО та логістика росіян.

Водночас у своєму дописі про це командувач Сил безпілотних систем Роберт Бровді (Мадяр) перепросив українців на тимчасово окупованих територіях “за постійну тривогу, закриті мости/дороги, темряву, нетишу та стрес”.

Російські окупанти в Криму. Фото з росмедіа

Він закликав українців в окупації триматися подалі від військових обʼєктів та усього вогненебезпечного.

“Птах працює ювелірно, проте тріски щоразу літатимуть під час рубки лісу. У інакший спосіб демілітаризувати “хробака” та викурити 1 млн окупосів (Ред. — окупантів) з півострова не вбачається”, — додав військовий.

За його словами, цього разу на території Криму “Птахи СБС” вразили:

  • нафтобазу нафтоналивного термінала в Керчі;
  • радіолокаційну станцію “Каста-2Е2” в Курортному;
  • радіолокаційну станцію “Небо-У” в Керчі;
  • газову компресорну станцію в населеному пункті Ароматне;
  • газову компресорну станцію в населеному пункті Журавлівка;
  • газову компресорну станцію в населеному пункті Ключі.

Також безпілотники влучили в цистерну з пально-мастильними матеріалами в Горлівці Донецької області й в логістичний транспорт армії РФ в Запорізькій області.

Раніше ZMINA повідомляла про те, що в окупованому Криму в курортному селищі Форос російські військові встановили до десяти вогневих точок уздовж місцевої набережної.

Також вогневі точки помітили у прибережній зоні Сімеїзу, біля селища Берегове на південному березі півострова, а також на набережній Євпаторії.

Поділитися:
Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter або ⌘+Enter.