Ґендерна радниця Зеленського роз’яснила його слова про бренд українських жінок

Дата: 19 Червня 2019
A+ A- Підписатися

Словами про те, що українські жінки є одним із брендів сучасної України, президент Володимир Зеленський констатував проблему зовнішнього сприйняття країни світом і наголосив на ширшому спектрі досягнень для позиціонування її за кордоном. 

Таку думку висловила ґендерна радниця президента Марина Бардіна в коментарі виданню “Повага”.  

 Ґендерна радниця президента Марина Бардіна

Бардіна сказала, що Зеленський “точно не той президент, який хотів би, щоб його країну сприймали в такий спосіб, як це інтерпретують у соціальних мережах”. 

“Якщо подивитися, проаналізувати сказане повністю, то пан Володимир констатував проблему зовнішнього сприйняття України світом і наголосив на тому, що ми, навпаки, маємо широкий спектр досягнень для позиціонування країни, аби зруйнувати стереотипне і застаріле бачення, вузьке сприйняття. Крім того, ми маємо певні дії, які б підтверджували повагу команди Володимира Зеленського до жінок і готовність підтримувати жінок. Зокрема, партія “Слуга народу” продемонструвала 30% представництва жінок у списку. І такі речі, реальні дії для мене є показником готовності підтримувати жінок”, – наголосила радниця. 

Водночас Бардіна позитивно оцінила появу флешмобу #Ятобінебренд, адже він, на її думку, є свідченням того, що жінки продовжують активно відстоювати свої права і показують новій владі, як варто комунікувати щодо низки питань стосовно жіноцтва.

Нагадаємо, що нещодавно соціальні мережі обурило висловлювання Зеленського під час відвідування Парижа. Очільник держави розповів гостям найбільшого в Європі кампусу стартапів Station F про Україну, зокрема про українських жінок, які, на його думку, є одним з українських брендів. Внаслідок цього активісти почали наголошувати на тому, що слова гаранта Конституції є класичним прикладом стериотипізації та навіть порівнювали його з експрезидентом Віктором Януковичем, який у 2011 році дозволив собі схоже висловлювання стосовно жінок у Давосі. 

 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: