Київська влада підтримала проведення Фестивалю рівності

Дата: 13 Травня 2016
A+ A- Підписатися

У Київський міській державній адміністрації (КМДА) підтримали проведення Фестивалю Рівності та заявили, що Київ повинен бути прикладом для усієї країни. 

Про це сказано на офіційному сайті КМДА. 

“Якщо ми говоримо про шлях до Євросоюзу, побудову європейського суспільства, то маємо усвідомлювати один дуже важливий момент – у розвинутому демократичному суспільстві немає місця будь-якому різновиду дискримінації. Там панує закон, рівноправ’я та соціальна справедливість. І Київ як столиця має бути прикладом у дотриманні демократичних стандартів для усієї країни“, – зазначив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко, коментуючи звернення організаторів фестивалю.

“Вважаю недопустимим будь-який прояв насилля одних осіб чи соціальних груп над іншими”, – додав Бондаренко та запевнив, що для столичної влади головне – це забезпечити можливість кожному безперешкодно реалізовувати свої конституційні права, а також безпека усіх мешканців міста.

Нагадаємо, що Фестиваль Рівності у Києві відбудеться завтра. Попередній Фестиваль рівності, який мав відбутися у Львові, закінчився нападом на учасників. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: