Кепка “За Януковича”, конспекти російських законів та посібник з “премудрого” сексу: у Сальдо провели обшук

Дата: 06 Січня 2023
A+ A- Підписатися

Правоохоронці провели обшук у підозрюваного Володимира Сальдо, який під час російської окупації обійняв посаду так званого “голови військово-цивільної адміністрації Херсонської області”. 

Про це повідомили у ДБР. 

 

Детективи кажуть, що у маєтку Сальдо та за місцем проживання його поплічників знайшли російські документи з прямими вказівками до вчинення злочинів проти України.

Серед документів відомості щодо структури окупаційної адміністрації та нарахування зарплатні в рублях, конспекти, в яких нотувались особливості законодавства Росії, а також довідки на херсонських патріотів та активістів.

“Окремої уваги заслуговує бібліотека Сальдо, де він напевно і набирався ідеології щодо великої Росії. Поряд з такими виданнями, як “Императрица Екатерина ІІ”, “Россия. Великия Судьба”, “Москва. Размышления в фотографиях”, сусідить посібник “Радость секса. Книга о премудростях любви”, – розповідають правоохоронці. 

Знайшли у Сальдо чимало радянської геральдики та нагород, георгіївських стрічок, а також капелюх з виборчої кампанії Віктора Януковича за 2010 рік. 

Нагадаємо, що херсонським колаборантам Сальдо, Кобцю та Стремоусову загрожує в’язниця та конфіскація майна. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter