Кампанія проти дискримінації запускає по Україні потужну хвилю соціальної реклами

Дата: 05 Вересня 2016
A+ A- Підписатися

Кампанія проти дискримінації 3 вересня запустила масштабну серію соціальної реклами, спрямовану на підвищення обізнаності населення про дискримінацію.

Як повідомляє Центр інформації про права людини, ця соціальна реклама вже розміщена на сітілайтах Хрещатика та на метролайтах, а на радіо ROKS та Громадському звучать її  аудіотреки.

Невдовзі плакати також будуть розміщені у маршрутках Києва. На черзі – міста Харків, Одеса, Львів.

З вересня стартує масштабна соціальна рекламна Кампанія проекту “Дискримінація обмежує. Протидій!” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. 

“Мета рекламної кампанії – привернути увагу населення до проблеми дискримінації та мотивувати відстоювати свої права. Ми обрали слоган “Несправедливість? Дискримінація!”, оскільки  в суспільстві існує підміна понять та незнання того, що є дискримінацією з правової точки зору. У нас звикли будь-яку несправедливість, яка трапляється в житті, називати дискримінацією. Більш того, наше суспільство живе з упередженням, що за дискримінаційне порушення нікому нічого не буде.  Це звичайно не так. І саме про це наша Кампанія. Ми стартували в Києві. На Хрещатику, Майдані Незалежності та в метро  можна побачити плакати, які  розповідають про дискримінацію за гендерною, віковою ознаками, місцем проживання (ВПО) та  станом здоров’я”, – говорить координаторка кампанії Іра Текучова.

Вона закликає бажаючих долучитися до рекламної кампанії у своєму регіоні, писати їй на пошту tekuchova.iryna@gmail.com.

Текучова також повідомила, що рекламна кампанія вже має перші результати. На інтернет-сторінці “Дискримінація обмежує! Протидій!” вже перші повідомлення про випадки дискримінації від громадян.

“За два дні існування рекламної кампанії в публічному просторі Києва ми отримали вже 4 скарги. На кожне звернення ми будемо реагувати в індивідуальному порядку та, у разі встановлення ознак дискримінаційного правопорушення, направляти  до офісу Уповноваженого Верховної Ради з прав людини на подальший розгляд”, – зазначає координаторка.

%%GALLERY%%

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: