В США вчинила самогубство школярка, яку цькували за брекети

Дата: 06 Грудня 2017
A+ A- Підписатися

13-річна Розалія Авіла з каліфорнійського міста Юкапія померла в понеділок, 4 грудня, після спроби суїцида, спровокованої, на думку батьків, тривалим знущанням у школі.

В тяжкому стані дівчинку доправили до місцевої лікарні 28 листопада, та за тиждень батьки були змушені відключити її від системи життєзабезпечення, повідомляє NBC 7 San Diego.

Батько школярки Фред Авіла розповідає, що тієї ночі знайшов доньку повішаною в її кімнаті. Причини такого кроку він вбачає у цькуванні з боку однокласників Розалії.

“Я пам’ятаю, як декілька разів вона приходила ввечері додому та розповідала, що діти обзивають її через зуби. Я казав їй: “Так, ти носиш брекети, але це не назавжди”,  ̶  цитує батька ABC 7.

Авіла також знайшов блокнот, що належав Розалії, в якому вона записувала імена всіх дітей, які ображали її. В своєму передсмертному листі дівчинка вибачалася перед батьками та пояснювала, що вчиняє самогубство, бо вважає себе “потворною” та “невдахою”.

Тітка Розалії Сандра Зебане попросила припинити булінґ у школі. “Це неправильно знущатися над іншими дітьми. Це неправильно обзивати їх, неправильно висміювати те, як вони вдягаються. Це жахливо. Будь ласка, зупиніть це”,  ̶  наголосила вона.

Булінґ (англ. bully – залякувати, цькувати, задирати) – прояв агресії з подальшим залякуванням особистості і появою можливості її повного підпорядкування собі і своїм інтересам. Така поведінка дає можливість людині самоствердитися за рахунок когось, заслужити собі загальний авторитет.

В Україні, за даними ЮНІСЕФ, у перші 3 місяці 2017 року з проблемою цькування стикаються 67% школярів від 11 до 17 років. Частіше за інших від булінґу потерпають діти з родин із низьким рівнем прибутку.

Дізнатися більше інформації про булінґ можна на сайті stopbullying.com.ua. Сторінка містить інформацію про ознаки булінгу, способи його попередження та способи реагування на нього для батьків та вчителів.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter