Кабмін удосконалив забезпечення людей з інвалідністю засобами реабілітації

Дата: 08 Листопада 2016
A+ A- Підписатися

З метою переходу на європейські стандарти уряд удосконалив механізм забезпечення людей з інвалідністю протезами, технічними та іншими засобами реабілітації.

Про це йдеться у постанові уряду №781 від 26 жовтня.

Таким чином первинне протезування постраждалих внаслідок АТО здійснюватиметься на термін, необхідний для формування кукси (від 1 до 12 місяців).

Жінок, які перенесли операцію із видалення молочної залози, забезпечуватимуть післяопераційними протезами, ліфами для їх кріплення, спеціальними ліфами для кріплення протезів молочних залоз для занять фізичною культурою і плаванням.

Згідно із постановою, осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, постраждалих внаслідок АТО мають забезпечувати допоміжними засобами для особистої гігієни, засобами для ходіння (милицями та ходунками), меблями.

Особи з інвалідністю можуть бути забезпечені базовими моделями технічних засобів реабілітації на мінімальний строк або моделями підвищеної надійності та функціональності на максимальний строк використання.

Для осіб з інвалідністю, які постраждали внаслідок АТО і ведуть активний спосіб життя – працюють, навчаються, Кабмін скоротив терміни експлуатації протезів підвищеної надійності з 4,5 до 3 років.

У разі користування системою протезів на верхні або нижні кінцівки особи з інвалідністю, діти з інвалідністю забезпечуються вкладишами із силіконової або гелевої композиції для кукс верхніх і нижніх кінцівок із розрахунку не більш як дві одиниці на рік на одну кінцівку.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: