Євросоюз зняв санкції з 24 білоруських чиновників

Дата: 04 Серпня 2015
A+ A- Підписатися

Європейський союз вирішив зняти санкції з 24 білоруських чиновників, 12 з них – судді.

Про це пише “Лівий берег” з посиланням на повідомлення “Офіційного журналу ЄС“.

Рада ЄС вважає, що 24 особи мають бути вилучені зі списку фізичних, юридичних осіб та організацій, що підпадають під обмежувальні заходи“, – йдеться в заяві.

Зокрема, з списку санкцій виключили ректора Білоруського державного університету Сергія Абламейка, ректора Міжнародного гуманітарно-економічного інституту Тамару Алпєєву, ректора Білоруського державного університету інформатики і радіоелектроніки Михайла Батуру, голову Державного прикордонного комітету Леоніда Мальцева. 

Крім того, санкції зняті з колишнього глави адміністрації президента Геннадія Невежду, директора Мінського державного політехнічного коледжу Геннадія Подгайского, міністра з податків і зборів Володимира Полуяна, колишнього помічника президента Білорусі Наталії Петкевич та інших.

Нагадаємо, Євросоюз, заявляючи про порушення прав людини в Білорусі, в 2012 році розширив введені ще в грудні 2010 року санкції щодо країни. Зокрема він обмежив в’їзд білоруських чиновників на територію ЄС. При цьому умовою поліпшення відносин було звільнення всіх політв’язнів. Офіційний Мінськ стверджує, що політв’язнів у країні немає.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: