Євродепутати закликали українську владу вийти на КиївПрайд

Дата: 11 Червня 2018
A+ A- Підписатися

Понад 30 депутатів Європейського парламенту поставили підписи під листом до представників української влади із закликом підтримати Марш рівності в Києві та вжити конкретних кроків для захисту ЛГБТ-спільноти.

Документ на своєму сайті опублікувала Ребекка Хармс – лідерка ініціативної групи Європарламенту, яка підписала звернення.

Депутати згадали Марші рівності 2016 та 2017 років, які “продемонстрували прихильність країни до права мирних зібрань, заради якого так багато людей пожертвували життями під час революції на Майдані”.

“Ми закликаємо українську владу зберегти мир цього року”, – написали вони.

При цьому парламентарі зауважили, що “Україна залишається одним із останніх місць в Європі, де закони не захищають ЛГБТ-меншини”, а також згадали про чисельні випадки проявів насильства на ґрунті ненависті та невиконані рекомендації громадянського суспільства Міністерству охорони здоров’я про покращення правового визнання та доступу до охорони здоров’я для трансґендерів.

“Права людини не захищені, поки права всіх не захищені. Великі зміни часто починаються із символічних жестів. Ми закликаємо українських лідерів і владу приєднатися до своїх громадян на КиївПрайді 17 червня. Зробіть історичний крок і будьте в першому ряду в той час, як українці йдуть назустріч сильній, різноманітній і рівноправній демократії в нашій європейській сім’ї”, – підкреслили вони.

Нагадаємо, що в Україні з 8 по 17 червня відбувається Прайд. Його цьогорічний слоган – “Країна вільних. Будь собою”. Тиждень КиївПрайду почнеться з показів документальних стрічок, а закінчиться проведенням Маршу рівності

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: