ЄС продовжить консультувати Україну щодо реформи поліції

Дата: 05 Лютого 2016
A+ A- Підписатися

Міністерство внутрішніх справ, Національна поліція України та представники Євросоюзу домовились створити спільну робочу групу для продовження реформування правоохоронних органів країни.

До складу делегації ЄС увійшли глава консультативної місії ЄС з реформування сектора громадянської безпеки в Україні Кястутис Ланчінскас і командувач цивільними операціями ЄС Кеннет Дін, передає прес-служба МВС. 

“Реформа МВС України – це ключова, візуальна реформа в країні, яку бачать всі. Це – масштабна, складна реформа, якої кожен торкається руками. Ми вдячні представникам консультативної місії за допомогу в проведенні цієї реформи”, – сказав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. 

За його словами, Україна планує у цьому році зберегти темпи реформи. 

“Ми зацікавлені в отриманні, як теоретичних знань, так і практичного досвіду. Важливо сьогодні сконцентрувати увагу на роботі міграційної служби та служби з надзвичайних ситуацій”, – підсумував міністр.

Як зазначив Дін, мандат консультативної місії адаптували до нових потреб реформи.

“Ми раді співпрацювати і налаштовані продовжити нашу роботу. Мандат консультативної місії був переглянутий і змінений відповідно до потреб. Відтепер ми більше приділятимемо уваги проведенню кримінальних розслідувань, забезпеченню громадського порядку та комунікацій. Представники консультативної місії будуть працювати в Харкові і Львові. Для нас дуже важлива співпраця з міністерством”, – сказав командувач цивільними операціями ЄС.

Нагадаємо, раніше у Києві та області офіційно завершилася атестація поліції. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: