ЄС планує провести 12 лютого антитерористичний саміт

Дата: 09 Січня 2015
A+ A- Підписатися

Європейський Союз планує провести антитерористичний саміт 12 лютого. 

Про це повідомила Газета.ru з посиланням на Agence France-Presse.

Голова Європейської Ради Дональд Туск сказав, що саміт буде проведено у зв`язку з нещодавнім нападом терористів на редакцію французького сатиричного журналу Charlie Hebdo, в результаті чого загинуло 10 журналістів та 2 поліцейських.

Український Президент Петро Порошенко вважає, що не бачить різниці між терористичними атаками бойовиків на Донбасі та вбивством журналістів французького тижневика ”Charlie Hebdo”. Це він сказав журналістам по тому, як в приміщенні посольства Франції в Україні залишив свій запис в книзі співчуття, вшанувавши пам`ять жертв терористичного акту у Франції.

”Україна знає, що таке боротьба з тероризмом і я не бачу жодної відмінності в терористичній атаці, підриву бару в Харкові, терористичному нападі на офіс волонтерів в Одесі чи терористичних атаках, які відбуваються на окупованих територіях Донецька і Луганська”, – сказав Петро Порошенко.

”Щойно я мав можливість повторити ті слова, які я висловив французькому народу, президенту Франції демонструючи три дуже глибоких почуття: почуття перше – це глибокий сум, який я як президент, український народ і Україна висловлює Франції і французькому народу; друге – це є солідарність з Францією в боротьбі з тероризмом; і третє – це є наша єдність”, – відзначив Порошенко.

Глава держави підкреслив, що має на увазі ”єдність України і Франції, України і Європейського Союзу в боротьбі з тероризмом”.

За словами Президента, ”особливо вразила реакція всього світу і французького народу зокрема, коли в перші години після терористичної атаки сотні тисяч французів, парижан, тих, хто в той час були у Франції, вони вийшли на вулиці для того, щоб продемонструвати свою готовність боротися з тероризмом і свою толерантність, свою систему цінностей, які вони поділяють”.

Зокрема президент акцентував увагу на європейських цінностях, цінностях свободи зібрань і цінностей свободи як одної із базових основ французької демократії.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: