Євросоюз чекає, коли Україна визнає “ДНР” та “ЛНР” терористами

Дата: 26 Січня 2015
A+ A- Підписатися

У Євросоюзі зазначають, що “ДНР” та “ЛНР” можуть визнати терористами, але чекають відповідних рішень і від України.

Як повідомляє “Радіо Свобода“, керівники Євросоюзу зараз аналізують ситуацію на сході України після обстрілів Маріуполя, і не виключено, що найближчим часом буде розглянуто питання про визнання “ДНР” і “ЛНР” терористичними організаціями. Про це сьогодні в Києві повідомила посол Латвії в Україні Арґіта Даудзе.

Євросоюз вивчає проблеми, пов’язані з ескалацією насильства на сході України й обстрілу мирних мешканців у Маріуполі. Ми координуємо свої дії усередині ЄС і готуємо спільні звернення, ідеї. Що стосується визнання “ДНР” і “ЛНР” терористичними організаціями, то тут важливу роль відіграють рішення українського парламенту“, – наголосила Даудзе.

За словами голови представництва ЄС в Україні Яна Томбінського, Україна повинна визнати “ДНР” і “ЛНР” терористичними організаціями, щоб ініціювати аналогічний процес на міжнародному рівні.

Необхідно ухвалити якісь заходи в Україні, а якщо Україна ухвалить такі заходи, можна виносити це питання на міжнародну арену“, – заявив посол.

За словами депутатів, питання про визнання “ДНР” та “ЛНР” терористичними організаціями може стати одним з ключових питань порядку денного позачергового засідання парламенту, що відбудеться 27 січня.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: