Італійським в’язням дозволять спілкуватися з рідними в Skype

Дата: 31 Січня 2019
A+ A- Підписатися

Засуджені в Італії отримають право спілкуватись у відеочаті з родичами через Skype до шести разів на місяць.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на видання The Local.

За інформацією міністерства юстиції Італії, дзвінки контролюватимуть тюремні службовці.

“Ув’язненим буде легше зв’язатися зі своїми дітьми, батьками або членами подружжя, тоді як трансфери, час очікування і зустрічей на місці будуть скорочені”, – йдеться в заяві відомства.

Тюремні наглядачі бачитимуть ту ж картинку, що й ув’язнені, і фіксуватимуть неналежну поведінку.

Дзвінки через Skype проходитимуть ті ж перевірки безпеки, що й стандартні візити. В’язні надаватимуть адміністрації адресу користувачів і сертифікат, що підтверджує родинні зв’язки.

Останнім часом в Україні активно намагаються погодити з європейськими стандартами умови тримання людей у пенітенціарних установах. У вересні минулого року Міністерство юстиції України розробило нові правила внутрішнього розпорядку установ виконання покарань, які дозволяють ув’язненим носити бороди, курити в карцерах і спілкуватися безпосередньо з адміністрацією. Також уряд затвердив нові норми харчування осіб, які тримаються в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах та інших місцях неволі, а нещодавно парламентарі запропонували розглянути питання збільшення норми площі в камері для однієї взятої під варту особи. Їх не переглядали з часу ухвалення відповідного закону в 1993 році. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: