Instagram зробив акаунти користувачів до 16 років приватними

Дата: 28 Липня 2021
A+ A- Підписатися

Соціальна мережа Instagram, що належить Facebook, зробить облікові записи, створені користувачами, молодшими за 16 років, приватними за замовчуванням. 

Про це повідомили на сайті соцмережі. 

Фото: mac7tech.com

За словами розробників, вони хочуть, щоб молодші користувачі соцмережі могли заводити нових друзів, однак не мали справи з небажаними повідомленнями чи коментарями незнайомих людей:

“Ми хочемо знайти правильний баланс, надаючи молодим людям усе, що їм подобається в Instagram, а також зберігаючи їх у безпеці”.

Відтепер пости користувачів, молодших за 16 років, можна буде бачити лише за згодою власника сторінки. Власникам уже наявних акаунтів пообіцяли надіслати повідомлення з роз’ясненнями. 

Власники соцмережі обіцяють і зменшити вплив таргетованої реклами на користувачів, молодших за 16 років. Окрім цього, розробники створили технологію, яка дозволить знаходити акаунти, що демонструють потенційно підозрілу поведінку, і перешкоджатиме цим обліковим записам взаємодіяти з обліковими записами молодих людей.

Під “потенційно підозрілою поведінкою” Instagram має на увазі облікові записи, які належать дорослим та які, наприклад, нещодавно заблокували. 

“Раніше ми просили молодих людей вибирати між публічним або приватним обліковим записом під час реєстрації, але наше нещодавнє дослідження показало, що вони цінують приватніший досвід. Під час тестування вісім з десяти молодих людей прийняли приватні налаштування за замовчуванням під час реєстрації”, – розповіли в Instagram. 

Відомо, що під час реєстрації користувачі самі обирають свій вік, проте, за словами віцепрезидента Facebook з молодіжних продуктів Павні Діванджі, компанія вже використовує штучний інтелект для перевірки цих відомостей. 

Нагадаємо, що навесні Instagram запустив нову функцію, що, за словами розробників, має допомогти відфільтрувати расистські, сексистські та гомофобні образи в приватних повідомленнях користувачів. 

Фотографія обкладинки: 2oceansvibe.com

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: