Іллі Киві повідомили про підозру у держзраді та закликах до зміни меж території України

Дата: 06 Березня 2022
A+ A- Підписатися
Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова повідомила про підозру в державній зраді та публічних закликах до зміни меж території України народному депутату від ОПЗЖ Іллі Киві.
 
Про це вона написала на своїй фейсбук-сторінці.
 
Джерело: facebook.com/irina.venediktova

Кива Ілля Володимирович, повідомляю вас про підозру. В найближчий час ми оголосимо вас в міжнародний розшук. Потім буде арешт, екстрадиція і справедливий суд. Така ваша доля, іншої не буде“, – зазначила Венедіктова.

За її словами, на основі зібраних доказів можна вважати, що Кива своїми діями та висловлюваннями заподіяв колосальну шкоду державі Україна.

Ви зробили все від вас залежне, щоб “запросити” в наш дім російського агресора, ви зробили все, щоб кордони нашої держави змінились, ви зробили все, щоб мільйони людей ночували в бомбосховищах, ви зробили все, щоб мільйони українців жили на кордонах сусідніх держав, а багато з них ніколи не повернулись додому, ви зробили все, щоб українські діти більше ніколи не побачили своїх батьків. Все це ви зробили даремно і марно — нічого не вийде ні у вас, ні у ваших кураторів. Але дізнаєтесь ви про це зі ЗМІ в спеціально відведений час для перегляду телевізора, якщо суд вважатиме доводи прокурорів переконливими”, – підкреслила генпрокурорка.

Також посадовиця зазначила, що вона як генеральний прокурор реалізовує своє право перевести Киву у статус підозрюваної особи.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter