ГПУ відкрила справу по перешкоджанню розслідуванню злочинів на Майдані

Дата: 29 Квітня 2015
A+ A- Підписатися

Генеральна прокуратура України розпочала кримінальне провадження за фактами перешкоджання працівниками МВС, ГПУ та СБУ розслідуванню злочинів, скоєних під час Євромайдану.

Як пише “РБК-Україна“, про це на брифінгу заявив генеральний прокурор України Віктор Шокін.

Були встановлені факти навмисного створення службовими особами ГПУ, МВС, СБУ перешкод, знищення доказів та вчинення інших протидій під час проведення досудового розслідування саме цих кримінальних проваджень. У зв’язку з цим ГПУ внесла до ЄРДР дані про вчинення зазначеними службовими особами (мається на увазі – прокуратури, МВС, СБУ) службових злочинів за ч. 3 ст. 365 КК (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, що призвело до тяжких наслідків)“, – заявив Шокін. 

За його словами, для розслідування кримінального провадження в ГПУ створено управління з розслідування злочинів, скоєних працівниками правоохоронних органів. В цьому управлінні три відділи, зокрема з розслідування злочинів працівниками органів МВС, СБУ і ГПУ. Укомплектування управління почнеться сьогодні і триватиме кілька днів.

Нагадаємо, координатори “Пошукової ініціативи Майдану” повідомляли, що за рік після подій на Євромайдані 55 учасників досі вважаються зниклими. Натомість в базі даних волонтерської ініціативи “Євромайдан SOS” нараховується 27 зниклих євромайданівців.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: