Головред “Медузи” подав у відставку після звинувачень у сексуальних домаганнях

Дата: 09 Листопада 2018
A+ A- Підписатися

Головний редактор російського видання “Медуза” Іван Колпаков подав у відставку у звʼязку зі звинуваченнями в сексуальних домаганнях.

Про це він повідомив 9 листопада, пише “Медуза”.

“Відставка Колпакова пов’язана зі звинуваченнями, які висунула проти нього дружина одного з працівників видання. На засіданні ради директорів “Медузи” раніше було ухвалено рішення про те, що Колпаков залишиться головним редактором, але Колпаков пізніше самостійно прийняв рішення про відставку”, – йдеться в повідомленні видання.

Раніше, 25 жовтня, генеральний директор проекту Галина Тимченко повідомила, що головний редактор Іван Колпаков тимчасово покинув свою посаду через звинувачення в “неналежній поведінці”. Буцімто на вечірці на честь дня народження видання Колпаков чіплявся до дружини одного зі співробітників редакції зі словами: “Ти єдина на цій вечірці, кого я можу харасити, і мені за це нічого не буде”. Чоловік дівчини (співробітник “Медузи”) розповів про те, що трапилося, на редколегії 22 жовтня. У результаті рада директорів усунула Колпакова на два тижні від роботи, а потім повернула на колишню посаду. Працівник, до дружини якого чіплявся головний редактор, звільнився за власним бажанням.

Сам Колпаков відкидає звинувачення в домаганнях, але йде у відставку, аби врятувати редакцію.

“З приводу так званого інциденту. Я категорично відмовляюся визнавати звинувачення в харасменті й сексуальних домаганнях. Але я опинився в ситуації, коли неможливо і безглуздо себе захищати. Втім, про це як-небудь іншим разом”, – пише Колпаков на своїй сторінці у Фейбуку.

Він додає, що його відставка – це єдиний спосіб зупинити кризу навколо редакції і мінімізувати репутаційний збиток.

Виконувачем обов’язків головного редактора Колпаков призначив Тетяну Єршову, яка раніше обіймала посаду керівного редактора “Медузи”.

Сайт “Медуза” почав працювати в жовтні 2014 року. Майже вся команда журналістів на момент запуску складалася з колишніх працівників російського сайту “Лента.ру”, головним редактором якого була Галина Тимченко. Колпаков очолив “Медузу” в січні 2016 року.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: