Голові Окружного адмінсуду Вовку вручили підозру

Дата: 02 Серпня 2019
A+ A- Підписатися

Голові Окружного адміністративного суду Києва Павлу Вовку вручили підозру у втручанні в роботу Вищої кваліфікаційної комісії суддів та інших можливих злочинах.

Про це повідомляє “Українська правда”.

Крім Вовка підозри вручили суддям ОАСК Ігорю Погрібніченко і Євгенію Аблову та судді Суворівського районного суду Одеси Івану Шепітку. Підозри, як зазначають журналісти, крім тиску на ВККС, стосуються перевищення влади, шахрайства, службового підроблення та недбалості, незаконного перешкоджання мітингам, ухвалення свідомо неправосудних рішень, пропозиції або давання хабара, втручання в роботу автоматичного документообігу суду.

Як відомо, 30 липня Генеральна прокуратура викликала чотирьох суддів Окружного адміністративного суду Києва – Павла Вовка, Івана Шепітка, Ігоря Погрібніченка і Євгенія Аблова – для допиту і вручення підозр через можливе втручання в діяльність Вищої кваліфікаційної комісії суддів. У цей час під офісом Уповноваженої громадські активісти вимагали відставки Денісової, а сама вона відмовилася коментувати інформацію про втручання в роботу ВККС.

Звільнений Денісовою член ВККС Андрій Козлов повідомив, що його визнали потерпілим у справі про втручання в роботу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. А згодом правоохоронці викликали Денісову на допит

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter