“Глобальне потепління близько”: французька міністерка нагадала світу про екологію кадрами з “Гри престолів”

Дата: 15 Квітня 2019
A+ A- Підписатися

Державна секретарка Міністерства екології Франції Брюн Пуарсон закликала світ об’єднатися в боротьбі з глобальним потеплінням відео зі сценами з популярного телесеріалу “Гра престолів”.

Про це повідомляє “Європейська правда”. 

Брюн Пуарсон

Пуарсон використала для свого заклику відомі фрази з телесеріалу, який має презентувати свій восьмий сезон уже у квітні.  

“Зима вже тут, і щоб її зупинити, не можна розділятися, лишається єдиний шлях – об’єднатися”, – написала вона у Twitter під роликом з кадрами серіалу. 

За кадром чиновниця нагадала людям про те, що екологічні проблеми залишаються поза увагою загалу, проте не стають від цього менш важливими. 

“Деякі люди сумніваються в цьому, тому що є місця, де зима здається ще суворішою і ще холоднішою, ніж зазвичай, але є й інші місця, де все інакше. Ми боремося, щоб стримати цю щораз більшу загрозу і об’єднати всіх у боротьбі проти справжнього зла, єдиного, що здатне об’єднати людство, – глобального потепління”, – сказала Пуарсон. 

Як повідомляє “Європейська правда”, за даними звіту Всесвітньої метеорологічної організації, минулий рік продовжив тренд найтепліших років в історії спостережень, який не переривається з 2015 року. Глобальний рівень моря у 2018 році також продовжив зростати і був на 3,7 міліметра вищий, ніж попереднього року.

Боротьба з екологічними проблемами стає дедалі більш популярною і в Україні: 93% опитаних громадян вважають охорону довкілля важливим питанням, а 87% переконані, що можуть особисто відігравати роль у його захисті. Два актуальних на сьогодні питання – сортування сміття та заборона поліетиленових виробів. Так, незабаром Верховна Рада може розглянути питання заборони в Україні поліетиленових пакетів. Автори законопроекту пропонують заборонити надання таких пакетів на безоплатній основі з 1 січня 2021 року, реалізацію поліетиленових пакетів з товщиною стінки до 50 мікрон – з 1 січня 2022 року, а також ввести обов’язкову сертифікацію пакетів на придатність до біорозкладу (для біорозкладних пакетів) відповідно до національних стандартів з 1 січня 2021 року.

На початку року організація “Україна без сміття” відкрила перший магазин, де після здавання вторсировини можна купити екотовари. В асортименті магазинів авоськи, багаторазові пляшки для води, бамбукові зубні щітки та інші побутові товари. Також у крамницях і на станціях сортування сміття можна придбати контейнери для сортування. Згодом організація запустила в роботу чат-бота, який навчить вас правильно сортувати сміття

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: