Gillette випустив рекламу, де батько вчить трансґендерного сина голитись

Дата: 27 Травня 2019
A+ A- Підписатися

Бренд Gillette випустив новий рекламний ролик, у якому батько вчить свого трансґендерного сина голитись. 

Ролик компанія виклала на своїй сторінці у Facebook.

У відео разом зі своїм батьком знявся канадський художник Самсон Бонкеабанту Браун. У ролику хлопець розповідає про самосприйняття та про те, що завжди відчував себе інакшим. 

“У дитинстві я завжди намагався зрозуміти, якою людиною хочу стати. Я досі намагаюся це з’ясувати. Я завжди знав, що я – інший. Але я не знав, що для такого типу людини є термін”, – ділиться з глядачами своїми роздумами художник.

Після зйомок хлопець не спілкувався з журналістами, проте написав пост у Facebook, де подякував компанії за можливість узяти участь у відео та сім’ї за підтримку.

“Я прекрасно усвідомлюю, що для мене справжнє благословення мати таку підтримку з боку своєї сім’ї, і розумію, що небагатьом з моїх сестер і братів з транс-ком’юніті так щастить. Я впевнений, що ця реклама надихне багатьох моїх братів і сестер і вони зрозуміють, що наше існування в цьому світі може бути наповнене любов’ю і підтримкою, на які ми заслуговуємо. Будьте добрими до себе. Любіть себе. І пам’ятайте, що, коли ви наповнюєте світ любов’ю, вона повертається до вас, часто в ситуаціях, коли ви зовсім цього не очікуєте”,написав він.

Як відомо, на початку цього року компанія Gillette запустила нову рекламну кампанію, в якій закликала чоловіків не заохочувати агресії і відмовитися від сексистських поглядів. Як не дивно, але двохвилинний ролик викликав дуже бурхливу реакцію в суспільстві. Одні глядачі підтримували заохочування бренду, інші – закликали бойкотувати продукцію. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: