Гільдія продюсерів США склала посібник з боротьби проти харассменту в кіноіндустрії

Дата: 22 Січня 2018
A+ A- Підписатися

Американська гільдія продюсерів підготувала список рекомендацій, які допоможуть розпізнати та побороти прояви сексуальних домагань в кіноіндустрії.

Про це йдеться у відкритому листі президентів Гільдії Ґері Луккезі та Лорі МакКрірі, опублікованому на сайті організації.

Лорі МакКрірі та Ґері Луккезі

Перелік рекомендацій випустили під загальною назвою “Посібник проти сексуальних домагань”. В Гільдії зауважують, що згодом його положення змінюватимуться, оскільки в кіноіндустрії з’являються нові ресурси та підходи для вирішення цієї проблеми.

“Наше суспільство перебуває у фазі переходу, коли ми переглядаємо стиль поведінки на роботі та поза нею. Продюсери мають вплив як на знімальному майданчику, так і за його межами, і можуть задати тон у створенні робочої атмосфери, заснованої на взаємоповазі”, – зазначають автори листа.

Наразі посібник передбачає, що всі члени знімальної команди повинні звертати увагу на прояви сексуального харассменту та боротися з ними. До методів боротьби, зокрема, входить призначення юристів, до яких зможуть звертатися потерпілі.

Першим фільмом, який зніматимуть за рекомендаціями Американської гільдії продюсерів стане сіквел стрічки “Чудо-Жінка”. Про це на своїй сторінці в Twitter повідомила кореспондентка журналу Vanity Fair Ребекка Кіґан.

Раніше виконавиця ролі Чудо-Жінки Ґаль Ґадот обіцяла відмовитися від знімання в сіквелі, якщо компанія Warner Bros. не припинить співпрацю з продюсером Бреттом Ретнером, звинуваченим в домаганнях.

Ґаль Ґадот у ролі Чудо-Жінки

Публично обговорювати тему сексуальних домагань в Голлівуді почали після того, як в жовтні минулого року акторка Ешлі Джадд повідомила про домагання з боку американського продюсера Гарві Вайнштейна. Пізніше до неї долучилися більше 40 жінок. Окрім харассмента, продюсера також звинуватили в декількох зґвалтуваннях.

В англомовному сегменті інтернету актриса Алісса Мілано запустила флешмоб з хештегом #MeToo (#ЯТеж), під яким люди розповідали про пережите насильство. Журнал Time назвав жінок, які розповіли про домагання, персонами року.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: