Футбол без піротехніки та расизму – Україна підписала конвенцію Ради Європи

Дата: 07 Липня 2016
A+ A- Підписатися

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов від імені України підписав Конвенцію Ради Європи про комплексний підхід до питань безпеки, охорони та послуг під час футбольних матчів та інших спортивних заходів.

Як повідомляє Урядовий портал, церемонія підписання Конвенції пройшла 3 липня у Парижі на стадіоні “Стад де Франс” за участю керівників Ради Європи, УЄФА, уряду Франції та міністрів країн-підписантів. До Конвенції також приєдналися ще 13 європейських держав. Зокрема, Болгарія, Греція, Грузія, Литва, Нідерланди, Португалія, Франція та інші.

За словами Жданова, дія Конвенції зосереджена на трьох основних напрямках: порядок, охорона та безпека. Вона також спрямована на сприяння гостинності та забезпечення безпеки глядачів всередині і зовні стадіонів, покращення діалогу між поліцією, місцевими органами влади, футбольними клубами та вболівальниками.

Конвенцією передбачається посилення міжнародного поліцейського співробітництва, впровадження більш ефективних заходів для запобігання і покарання за хуліганство, як під час футбольних матчів, так і інших спортивних подій.

“Йдеться, зокрема, про дотримання заборони на використання піротехніки під час матчів, унеможливлення расистських, ксенофобських та дискримінаційних проявів на стадіонах”, – наголосив Жданов.

“Ця угода є важливим кроком поступу у контексті підвищення міжнародного співробітництва, необхідного для прийняття футбольних матчів та інших спортивних заходів в безпечних та приємних для прихильників умовах”, – заявив у свою чергу присутній на церемонії генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: