Фотограф полку “Азов”, захисник Маріуполя Дмитро Козацький закликав відправляти його фото на журналістські конкурси
Захисник Маріуполя, фотограф полку “Азов” Дмитро Козацький (Орест) виклав у мережу світлини, зроблені на заводі “Азовсталь”, та закликав відправляти їх на журналістські премії і фотоконкурси, поки він буде, за його словами, в полоні.
Повідомлення він залишив у твіттері.
![](https://zmina.info/wp-content/uploads/2022/05/dmytro-kozaczkyj-1.jpg)
“Ну от і все. Дякую за прихисток “Азовсталь” – місце моєї смерті і мого життя. До речі, поки я буду в полоні, залишу вам фото в найкращій якості, відправляйте їх на всі журналістські премії і фотоконкурси, якщо щось виграю, після виходу буде дуже приємно. Дякую всім за підтримку. До зустрічі”, — написав Козацький.
Він виклав дві останні світлини з “Азовсталі”, а також опублікував посилання на гугл-диск на свої фотографії — вони у вільному доступі.
![](https://zmina.info/wp-content/uploads/2022/05/dmytro-kozaczkyj.jpg)
![](https://zmina.info/wp-content/uploads/2022/05/dmytro-kozaczkyj_.jpg)
![](https://zmina.info/wp-content/uploads/2022/05/dsc01621-scaled.jpg)
![](https://zmina.info/wp-content/uploads/2022/05/dsc01628-scaled.jpg)
![](https://zmina.info/wp-content/uploads/2022/05/dsc02080-scaled.jpg)
![](https://zmina.info/wp-content/uploads/2022/05/dsc02681-scaled.jpg)
![](https://zmina.info/wp-content/uploads/2022/05/dsc02782-scaled.jpg)
![](https://zmina.info/wp-content/uploads/2022/05/dsc02808-scaled.jpg)
![](https://zmina.info/wp-content/uploads/2022/05/dsc02828-scaled.jpg)