Facebook та німецький уряд блокуватимуть антимігрантські пости

Дата: 19 Вересня 2015
A+ A- Підписатися

Представники Facebook і уряду Німеччини заявили про створення робочої групи для моніторингу антимігрантських публікацій і проявів ксенофобії в мережі.

Як повідомляє сайт “Ініціатива розмаїття” з посиланням на The Wall Street Journal, подібні заходи вжиті через тиск з боку німецькою поліції, яку хвилює сплеск расистських настроїв через масову міграцію біженців з Близького Сходу.

Ідея полягає в тому, щоб знаходити неприйнятний контент і видаляти його як можна швидше“, – прокоментував створення моніторингової групи міністр юстиції Німеччини Хайко Маас.

Також фахівці займатимуться виявленням диверсійних груп, щоб запобігти акціям протесту, які ведуть до ескалації насильства.

У Facebook висловили впевненість, що цей захід прискорить виявлення публікацій та їх подальше блокування, але вчергове нагадали, що звернути увагу на неприйнятний контент може будь-хто, а діючі правила і без того обмежують користувачів в публікації матеріалів, що містять ненависть.

Нагадаємо, потік мігрантів з Близького Сходу в Європу посилився на початку вересня. З цього приводу у багатьох європейських містах відбулися акції протесту та акції на підтримку біженців. 15 вересня було ухвалене рішення посилити контроль на кордонах ЄС.

Берлінська компанія Mutanox відмовила владі Угорщини в постачанні 9-10 тисяч рулонів колючого дроту, який планувалося використати для облаштування паркану проти сирійських біженців на кордоні. У компанії заявили: “Колючий дріт винайдено для запобігання злочинам, наприклад, крадіжкам зі зламом. Коли діти і дорослі біжать від війни, це не злочин“.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: