Посередник між виконавцями і замовником убивства Гандзюк пов’язаний з БПП – активісти

Дата: 06 Листопада 2018
A+ A- Підписатися

Активісти стверджують, що посередником між виконавцями вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк та замовником був Ігорь Павловський, помічник народного депутата від Блоку Петра Порошенка Миколи Паламарчука.

Про це йдеться в заяві, поширеній на сторінці руху “Хто замовив Катю Гандзюк?”.

“Посередник між виконавцями злочину та замовником – Ігор Павловський. Раніше судимий. Кличка “Собака”. Дуже любить розповідати про своє кримінальне минуле. Банда Торбіна останні півроку до нападу працювала на Павловського, виконувала його доручення”, – йдеться в заяві.

За даними авторів заяви, саме Павловський передавав гроші від замовника керівнику групи виконавців вбивства Торбіну.

“Так, ми знаємо, хто дав кошти Павловському. І ми знаємо, що Павловський був готовий здавати замовника. Відразу після арешту банди виконавців Павловський чекав зі своїм адвокатом на арешт. Але арештовувати вищі ланки замовних вбивств не в традиціях нашого МВС та ГПУ. Павловський домовився”, – пишуть автори заяви.

Народний депутат Микола Паламарчук у коментарі агентству УНІАН підтвердив, що Павловський – його помічник.

“То нехай затримуються, якщо винуватий, то нехай притягують. Я не можу ні спростувати, ні підтвердити, чи причетний він, чи ні”, – сказав Паламарчук.

Водночас Паламарчук повідомив, що офіс громадської організації, яку очолював підозрюваний в організації вбивства Сергій Торбін, розташований у тій же будівлі, де і його депутатська приймальня.

“Я його бачив один раз цього (Торбіна – ред.).  Звичайно, що і мій помічник його знає”, – додав нардеп.

Згодом на офіційній сторінці партії  “Блок Петра Порошенка” оприлюднили коротку заяву Паламарчука, де він спростовує свою можливу причетність до злочину.

“Чи мав я відносини з Катериною Гандзюк? Ні, не мав. Чи були у нас конфлікти? Ні, не було. Чи був у мене мотив бажати їй зла? Звісно, ні. Чи засуджую я цей злочин? Авжеж! І точно не маю до нього  жодного відношення”, – заявив Микола Паламарчук.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: