Діти з окупованих Криму та Донбасу зможуть вступати до вишів без складання ЗНО

Дата: 20 Травня 2020
A+ A- Підписатися

У 2020 році випускники з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, Криму і міста Севастополя зможуть вступити в українські виші за спрощеною процедурою без складання ЗНО. 

Про це повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих території. 

У 2020 році випускники з тимчасово окупованих територій можуть вступати за спрощеною процедурою до 91 університету, на базі яких діють освітні центри “Крим-Україна” та “Донбас-Україна”. Для цього їм потрібно обрати спеціальність і заклад освіти, а потім звернутись до освітнього центру “Крим-Україна” чи “Донбас-Україна” у цьому закладі між 9 червня та 23 жовтня 2020 року.

Важливо, що ті вступники, які хочуть взяти участь у конкурсі на бюджетні місця, мають подати заяву та заповнити освітню декларацію в освітніх центрах:

  • вступники з Криму – не пізніше 20 серпня;
  • вступники з Донбасу – не пізніше 22 серпня.

Ті, що не встигнуть цього зробити у серпні, до 23 жовтня можуть подавати заяви для вступу на контракт.

Для вступу мешканцям з тимчасово непідконтрольної території Донецької та Луганської областей та тимчасово окупованих територій Криму та м. Севастополя не потрібно мати українського паспорта, достатньо мати свідоцтво про народження. У освітній декларації вступники вказують дані про свої результати навчання за курс загальної середньої освіти.

Нагадаємо, що цьогоріч абітурієнти з окупованих територій за спрощеною процедурою можуть вступити до 91 вишу. Докладніше про список та умови вступу читайте тут

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: