Діти з інтернатів Луганщини поїдуть на відпочинок за кордон

Дата: 27 Травня 2015
A+ A- Підписатися

66 вихованців зі шкіл-інтернатів Луганщини поїдуть на відпочинок до США та Австрії.

Як повідомляє Луганська облдержадміністрація, у червні Департамент освіти і науки планує відправити на відпочинок та оздоровлення 66 дітей з Луганської області.

25 вихованців Рубіжанського обласного навчально-реабілітаційного центру “Кришталик” за запрошенням Австрійської гуманітарної спілки “Глобал 2000” відпочиватимуть 20 днів в Австрії. Ще 41 дитина із Сєвєродонецької загальноосвітньої школи-інтернату та Кремінської обласної санаторної загальноосвітньої школи-інтернату за запрошеннями міжнародних благодійних фондів “Дітям Чорнобиля – майбутнє” та “Ісіда Брідж” поїдуть на місяць до Сполучених Штатів Америки“, – йдеться у повідомленні.

Раніше керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль звертався до європейських країн та міжнародних організацій з проханням організувати поїздки для луганських дітей за кордон, “щоб вони побачили, як живуть там люди і розповіли про це своїм батькам“.

Нагадаємо, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська зверталася до прем’єр-міністра Арсенія Яценюка з вимогою захистити життя і здоров’я дітей на небезпечних територіях сходу України. Вона зазначала, що на території Донецької і Луганської областей до розгортання збройного конфлікту проживало майже 1 млн. дітей, серед яких близько 15 тисяч дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: