Правоохоронці продавали персональні дані українців бойовикам “ДНР”. ДБР відкрило справу

Дата: 06 Травня 2019
A+ A- Підписатися

Державне бюро розслідувань почало розслідувати справу за ознаками сприяння терористичній організації і несанкціонованих дій з інформацією щодо продажу даних українців працівниками Держприкордонслужби та іншими правоохоронцями. 

Про це повідомляє “Судовий репортер”. 

Справу відкрили за процесуального керівництва Військової прокуратури Київського гарнізону. Виявилось, що військовослужбовці Державної прикордонної служби України, а також працівники інших правоохоронних органів організували отримання та збут невизначеному колу осіб інформації, що міститься в інформаційно-телекомунікаційній системі прикордонного контролю. Метою такої діяльності, за даними суду, було сприяння в діяльності бойовикам “Донецької народної республіки”.

“Вказана інформація стосується особистого життя громадян і підлягає захисту”, – зазначають вони.

Продавав дані правоохоронець, який у месенджері Telegram був відомий під ніком Felix Edmundovich.

“Через зв’язки серед військовослужбовців ДПС або інших співробітників правоохоронних органів України, які мають доступ до інформаційно-телекомунікаційної системи прикордонного контролю “Гарт-1″, він отримував запитувану інформацію та після сплати грошової винагороди в російських рублях або в гривні в еквіваленті від 70 до 150 доларів США передавав її замовнику за допомогою Telegram”, – розповіли слідчі. 

Наразі суд дав доступ слідчим до даних стосовно руху грошових коштів рахунками Felix Edmundovich і ще одної особи, а також фото- та відеоматеріали щодо зняття коштів у банкоматах.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: