“Демсокира” звинуватила СБУ та Офіс президента в спробі перешкодити друку партійної газети

Дата: 11 Серпня 2021
A+ A- Підписатися

Співзасновник політичної партії “Демократична сокира” Віктор Трегубов заявив, що українські типографії нібито відмовляються друкувати газету “Правдоруб”, яку партія випускає спільно з ГО “Партизан Медіа”.

Відповідну інформацію він розмістив на своїй сторінці у фейсбуку.

Джерело: фейсбук-сторінка Віктора Трегубова

За словами Трегубова, у виданні критикують чинну владу, зокрема президента Володимира Зеленського, а також Офіс президента та його керівника Андрія Єрмака.

“Чотири номери вийшли нормально. П’ятий – останній – із дуже великими проблемами. Нам послідовно відмовила більш ніж дюжина типографій в усіх куточках України. Більшість з них не пояснювала причин. Деякі пояснили. До усіх завітала Служба безпеки України, а конкретно – Департамент захисту національної державності. До однієї завітали буквально впродовж дня відразу після нашого до них звернення. Усім було ввічливо пояснено, що друк накладу “Правдоруба”, і ширше – співпраця з “Демократичною сокирою” не в їхніх інтересах. Звісно, ті вирішили не ризикувати”, – написав він.

За інформацією власних джерел видавців “Правдоруба”, їхніми “опонентами є начальник Департаменту “Т” (ДЗНД) Олександр Кукса, його заступник Руслан Донченко та начальник управління “М” в складі ДЗНД Ростислав Хаба.

Втім, це явно придумали не вони, здається, нам йде привіт з ОП”, – припустив Трегубов.

Співзасновник “Демсокири” уточнив, що наклад все ж таки вдалося надрукувати.

“Але в наступного будуть ті ж проблеми – принаймні, мені раптово повідомили про конкретну і свіжу вказівку нас не друкувати у типографіях одного з облцентрів”, – додав він.

Трегубов зазначив, що розмови з представниками типографій велися телефоном і не під запис, тому доказів своїх слів він не має. І закликав ЗМІ звертатись із запитами щодо цієї ситуації до правоохоронців та типографій.

Центр прав людини ZMINA направив запит до СБУ щодо ситуації. Відомо, що відповідні запити також направили “Детектор медіа” та видання Liga.net.

 
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: