Червоний хрест говорить про упередженість свого московського відділення

Дата: 27 Лютого 2015
A+ A- Підписатися

У Міжнародному комітеті Червоного хреста зазначили, що діяльність їхнього московського представництва не відповідає принципам нейтралітету, незалежності та незаангажованості.

Про це заявив президент комітету Петер Маурер сьогодні на прес-конференції  в Києві, повідомляє “Українська правда” з посиланням на “Інтерфакс-Україна”.

Що стосується питання щодо Червоного хреста в Москві, я не вважаю ці заяви і ту діяльність, яка здійснюється московським Червоним Хрестом, такою, що відповідає принципам нейтралітету, незалежності, незаангажованості, принципам, на яких базується діяльність МКЧХ“, – сказав він.

Він поінформував, що звернувся до президента російського Червоного хреста з проханням звернути  на це увагу та дотримуватися цих принципів у діяльності представництва організації в Москві.

Як нагадує “Українська правда”, наприкінці грудня керівник московського відділення Червоного хреста Ігор Трунов припустив, що в російських “гумконвоях” в Україну постачається зброя для бойовиків і що  в’їзд таких “гумконвоїв” є незаконним вторгненням в Україну. Заяви було зроблено ним на прес-конференції перед камерами, а також в інтерв’ю агентству “Укрінформ”, яке зберегло відповідні аудіозаписи. Проте пізніше московський Червоний хрест і сам Трунов почали заперечувати факт таких заяв і подали в суд на ЗМІ, в тому числі і на “Українську правду”, але суд відмовився розглядати цю справу.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: