Британські журналісти розповіли про трудову експлуатацію підлітків у Китаї

Дата: 09 Серпня 2019
A+ A- Підписатися

Американська компанія Amazon використовує безкоштовну працю тисячі китайських школярів та студентів для збирання гаджетів. 

Про це розповіло видання The Guardian.

Журналісти видання стверджують, що поспілкувались з жертвами трудової експлуатації та бачили підтверджуючі цей факт документи компанії Foxconn, яка займається збором приладів для Amazon. Китайських школярів та студентів нібито знаходять у навчальних закладах міста Хен’яне та його околиць. Всі вони змушені працювати у нічні зміни та понаднормово, при цьому таку працю офіційно вважають звичайним стажуванням, за яке гроші отримують вчителі. 

У Foxconn визнали, що на їхніх китайських виробництвах використовували працю підлітків, проте зазначили, що робили це, щоб стажери отримували практичні знання, які згодом допоможуть їм знайти роботу. При цьому у компанії додали, що приймуть міри, щоб школярі та студенти не працювали понаднормово:

“Ми подвоїли контроль та моніторинг програми стажування з кожною відповідною школою-партнером, щоб гарантувати, що за жодних обставин стажистам не буде дозволено працювати понаднормово або ночами. У минулому були випадки, коли слабкий нагляд з боку місцевої управлінської команди дозволив ставатися таким інцидентам, але стажистам згодом виплачували додаткові гроші”.

Водночас у Amazon вже встигли заявити, що не потерплять порушень кодексу поведінки своїх постачальників і проведуть оцінку їхньої діяльності.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: