Бойовики “ДНР” тримають у полоні українського полковника

Дата: 23 Жовтня 2015
A+ A- Підписатися

Правозахисники прагнуть з’ясувати долю полковника Івана Без’язикова, захопленого у полон бойовиками “ДНР”.

Як повідомляє Amnesty International Україна, активісти організації просять про допомогу, щоб з’ясувати долю українського офіцера, що останній рік перебував в полоні так званої “Донецької народної республіки”.

Полковника військової розвідки, що брав участь у збройному конфлікті на сході України, захопили проросійські сепаратисти 16 серпня 2014 року біла селища Степанівка, коли він вийшов із білим прапором задля перемовин про тимчасове припинення вогню.

“За свідченнями очевидців, в полоні його жорстоко били та катували. Бойовики неодноразово імітували його страту. Дружині Івана вдалося поговорити з ним по телефону декілька разів, але наразі цей зв’язок обірвався. Люди, що його утримують, стверджують, що Іван Без’язиков не бажає з нею спілкуватися. Тож в якому стані і де саме знаходиться полковник Без’язиков – невідомо“, – розповідають активісти.

Активісти закликають поставити підпис під зверненням, щоб допомогти з’ясувати долю полоненого військового, а також врятувати його від застосування тортур.

Нагадаємо, Amnesty International в травні у своєму звіті зазначала, що як бойовики, так і українські військові піддавали тортурам людей, що потрапили у полон, а також використовували їх як “валюту” для обміну полоненими.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: