Більшість київських патрульних матимуть вищу освіту

Дата: 12 Березня 2015
A+ A- Підписатися

Серед тих, хто подав заявки на роботу в київській патрульній службі, 73% – люди з вищою освітою, 35% – жінки. Очікується, що патрульна служба буде приїжджати на виклик протягом 4-7 хвилин.

Про це повідомив міністр МВС Арсен Аваков на засіданні уряду, передає ЛІГАБізнесІнформ.

За словами міністра, на сьогодні вже завершено прийом та обробку заявок – бажання стати патрульними в Києві виявили 33 000 людей.

У нас 73% заявок подано людьми з вищою освітою. Профільна технічна освіта – 15%, повна середня – 10%, базова середня – 2%“, – сказав він.

Заявки на роботу в київській патрульній службі надходили з усієї країни, і вони будуть враховуватися при подальшій реалізації проекту в інших великих регіонах. Середній вік претендентів – 21-35 років, але на роботу візьмуть тих, хто потрапляє у вікові рамки 24-29 років. При цьому серед бажаючих досить мало тих, хто зараз працює у правоохоронних органах.

Із 33 000 осіб, які подали заявки, всього 914 – діючі співробітники МВС і всього 313 – тобто менше одного відсотка – співробітники діючої ДАІ“, – сказав Аваков.

Нагадаємо, Харківська правозахисна група в попередньому звіті про участь у службовому розслідуванні конфлікту, що стався 29 січня на блок-пості в Пісочині Харківської області між журналістом і правозахисником Костянтином Рєуцьким і співробітниками міліції, зазначила непрофесіоналізм співробітників. За словами правозахисників, відеозапис свідчить, що співробітники міліції при огляді машини перебували на небезпечній відстані і не підстраховували один одного, що могло би стати загрозою для їхнього життя у разі реальної конфліктної ситуації з озброєними людьми.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: