Більшість “зимової підтримки” уряду витрачають на комунальні послуги, а найменше – на оплату ТБ
Щонайменше 56%, або 3,8 мільярда гривень, із загальної суми, яку уряд виділив на так звану зимову підтримку, пішли на оплату комунальних послуг.
Про це розповіли в уряді.

До найпопулярніших витрат також увійшли:
- оплата телекомунікаційних послуг, зокрема мобільного зв’язку, – 1,4 мільярда гривень;
- витрати в закладах харчування – 386 мільйонів гривень;
- ліки – 189 мільйонів гривень;
- витрати за комп’ютерні мережі та інформаційні послуги – 187 мільйонів гривень;
- благодійність – 177 мільйонів гривень;
- книжки та інша друкована продукція – 147 мільйонів гривень.
Також щонайменше 90 мільйонів гривень українці витратили на залізничні пасажирські перевезення та громадський транспорт, на відвідування кіно – 47 мільйонів гривень та ще 42 мільйони – на поштові послуги. Найменше грошей з підтримки – 29 мільйонів – витратили на кабельне, супутникове та інше платне телебачення й радіопослуги.
Нагадаємо, що торік щонайменше 9% опитаних українських сімей розповіли про нестачу грошей на їжу. Окрім цього, за роки великої війни боржників в Україні лише офіційно побільшало на 2 мільйони, і щонайменше 8% заборгованостей стосуються комунальних послуг.