Беркутівці, що били активіста, можуть поновитися на роботі

Дата: 23 Березня 2015
A+ A- Підписатися

Один з двох львівських беркутівців, яких впізнали на відео побиття автомайданівця Ярослава Гончара, виграв суд і може повернутися до роботи у міліції.

Як повідомляє телеканал “24”, на відео побиття автомайданівців 19 січня 2014 року вдалося розпізнати лише двох беркутівців – Романа Тимківа і Віталія Курапася. У січні автомайданівці приїздили до Львова і запитували головного міліціонера області Дмитра Загарію, чому беркутівці досі не засуджені. Через 11 місяців після події беркутівців звільнили з роботи, але вони подали до суду.

Позов Романа Тимківа, який на відео бив машину, відхили, а Віталій Куропась виграв справу. Таке рішення судом було прийнято з огляду на те, що час, який минув з моменту скоєння правопорушення, не має перевищувати 6 місяців, натомість минуло вже 11 місяців і 11 днів. Активісти не мають претензій до судді: кажуть, рішення законне, але питання у тому, що такі люди не мають права працювати у правоохоронних органах.

Тепер Віталій Куропась може поновитися на службі. Але у Головному управлінні львівської міліції готують апеляцію на це судове рішення. 

Роман Тимків також буде подавати апеляцію на рішення про своє звільнення.

Дмитро Загарія відзначає, що інцидент не повністю досліджений і розслідувати його має генеральна прокуратура Києва.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: