Австрійські ультраправі випустили вірш, в якому порівняли мігрантів зі щурами

Дата: 23 Квітня 2019
A+ A- Підписатися

Місцева філія ультраправої Партії свободи (FPÖ) опублікувала вірш, де порівняла мігрантів зі щурами. 

Про це повідомляє “Європейська правда”. 

Автор вірша та член Партії свободи Крістіан Шілчер 

Вірш під назвою “Die Stadtratte” (“Міський щур”) ультраправі опублікували у партійній газеті в Браунау-на-Інні – батьківщині Адольфа Гітлера.

“Так само, як ми живемо тут, повинні жити й інші щурі, які як гості або мігранти приймають наш спосіб життя, або [вони повинні] швидко поспішати геть”, – написав автор твору, в якому гостро критикує мультикультурність. 

З критикою вірша вже виступив австрійський канцлер Себастьян Курц. Він, за словами журналістів, вимагає пояснень від ультраправих колег за “огидний” і “вкрай расистський” вірш. Політик додав, що таким словам “немає місця в Верхній Австрії та у всій країні”.

Водночас автор вірша, Крістіан Шілчер, член Партії свободи та віце-мер Браунау-на-Інні, пояснив: хотів, щоб його текст “провокував”, але не мав наміру нікого ображати.

Опублікований у газеті вірш “Die Stadtratte”

“Я просто хотів описати зміни, з точки зору тварини, яка спостерігає за містом знизу, яке я і інші цілком справедливо критикуємо”, – сказав Шілчер.

“Європейська правда” зауважує, що ультраправа “Австрійська партія свободи” з грудня 2017 року є членом коаліційного уряду в Австрії. У грудні 2016 року партія підписала 5-річний контракт про співпрацю з путінською “Єдиною Росією”. Члени партії неодноразово заявляли про необхідність скасування санкцій проти РФ, а також незаконно відвідували анексований Росією Крим. Через таку позицію партії низка країн вже відмовилась від обміну розвідданими з Австрією. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter