Американська фотографиня показала життя цивільних біля лінії фронту на Донбасі

Дата: 05 Жовтня 2018
A+ A- Підписатися

Американська фотокореспондентка Паула Бронштейн презентувала свій проект про мирних мешканців, які потерпають від конфлікту на Донбасі.

Про це пише Yahoonews.

85-річна Марія Іванівна чотири роки живе в бомбосховищі. Її пенсія є єдиним джерелом доходу для всієї родини 

Броншетйн уже 15 років фотографує конфлікти в різних куточках світу. Свого часу вона документувала наслідки війни в Афганістані та переслідування рохінджа у М’янмі. Останні два роки жінка декілька разів відвідувала Донбас, щоб показати, як страждають від конфлікту мирні мешканці.

“Я шукаю людей, про яких не пишуть у медіа після обстрілів. Ніхто не піклується про них, але я залишаюся поряд”, – розповідає фоготрафиня про свою роботу на Донбасі.

65-річний Іван Іванович – колишній шахтар. Він не пам’ятає, як втратив ноги. Після того як його доставили до лікарні в Дружківці, він залишився сам

Героями робіт Бронштейн стали літні люди, які через обстріли та правила отримання пенсій не можуть розраховувати на державну допомогу, а тому залишаються сам на сам зі своїми проблемами. 

“Вони досі живуть у будинках, де раніше жили із сім’ями. Це все, що в них залишилось”, – говорить фотографиня.

%%GALLERY%%

За даними ОБСЄ і ООН, лише за цей рік на Донбасі від обстрілів постраждали більше сотні людей, з них 23 дитини. Всього за час конфлікту на сході постраждали понад 10 тисяч осіб. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: