Активісти розпочинають тиждень дій за мир

Дата: 19 Березня 2015
A+ A- Підписатися

Російські активісти закликають усіх, хто проти війни в Україні, в рамках тижня дій за мир висловити свою позицію через антивоєнні плакати, флешмоби та допомогу переселенцям.

Як повідомляють організатори антивоєнної акції “Вогні Ейрени“, тиждень дій за мир триватиме з 21 по 28 березня.

Якщо війна починається, значить хтось промовчав. Значить люди не побачили один одного, не стали поруч, і заклик до миру не пролунав голосно. Ні, не так. Це ми промовчали або говорили неголосно: ми в офісі і в аудиторії, за кермом і за комп’ютером, в мегаполісі і в селі, з планшетом і з гітарою. Ми, хто виступає за мир в Україні, хто не сприймає війни – і хто повинен знайти один одного“, – кажуть організатори акції.

21 березня для старту акції вибрали тому, що це – день весняного рівнодення, коли світло перемагає темряву, і Всесвітній день поезії, коли мистецтво об’єднує людей, і перший день Нового року у багатьох народів, коли пора знайти в собі сміливість.

Організатори пропонують усім, хто виступає проти війни, роздруковувати антивоєнні плакати і розвішувати їх у людних місцях або фотографуватися з ними і викладати фото в соцмережі.

Також приєднатися до тижня дій за мир можна, прочитавши антивоєнний вірш, підтримавши ініціативи, які надають допомогу вимушеним переселенцям, роздаючи листівки акції “Вогні Ейрени” і кожен день о 22:00 запалюючи свічку на вікні з думками про мир.

Крім того, учасники з різних міст і країн будуть влаштовувати покази антивоєнних фільмів, флешмоби та квести, прикрашати міський простір.

При розміщенні в соцмережах інформації про участь в акціях організатори пропонують використовувати хештеги #ОгниМира та  #ОгниЭйрены. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: