Активісти нагадали світові, що Крим – це Україна

Дата: 28 Лютого 2015
A+ A- Підписатися

Сьогодні в центрі Києва близько двохсот активістів та активісток взяли участь у флешмобі “Крим – це Україна”.

Для цього на Майдані Незалежності з людей було сформовано короткий напис “Крим – це Україна”. Учасники акції тримали в руках жовті чи блакитні шматки паперу, що символізувало національний прапор. Згори проводилася аерозйомка.

Скоро на всіх на телеканалах демонструватиметься ролик з флешмобу, запевнили організатори акції. Організатори сподіваються таким чином вкотре нагадати світові, що Крим – це Україна.

Також під час акції було розгорнуто кримськотатарський прапор та відкрилася “Фотосушка” фотографій, які були зроблені в перші місяці окупації та в більш мирні часи Криму…

Якщо ти вважаєш зухвалу окупацію Криму неприйнятною! Якщо ти підтримуєш людей у Криму, що стали заручниками агресії Росії на власній землі, у власному домі! Якщо ти бажаєш, щоб державні структури України виробили дієву стратегію повернення Криму та захисту наших громадян на окупованій території! Якщо ти хочеш продемонструвати, що ми не забули про людей в окупованому Криму та ми єдині! Прийди та підтримай акцію“, – закликали громадські активісти.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter