Адвокати хочуть перевести затриманих у Криму українських рибалок до консульства

Дата: 27 Червня 2018
A+ A- Підписатися

Захисники українських рибалок, яких затримали російські силовики поблизу мису Тархзанкут,  будуть домагатися переведення їх в українське консульство в Росії.

Про це повідомив адвокат Еміль Курбедінов, передає Крим.Реалії.

За його словами, умови утримання екіпажу хочуть прирівняти до умов екіпажу судна “Норд”, який знаходиться на території консульства Росії.

“Наразі більш-менш прийнятно – це щоб усі ці моряки виявилися в консульстві України на території Росії. Це один з головних кроків, які ми будемо вимагати … Щоб їм хоча б дали спокійно пройти в консульство України, де вони будуть у таких же умовах, у яких знаходяться моряки судна “Норд” у консульстві Росії на материку”, – зауважив він.

Також Курбедінов повідомив, що російська сторона сподівається на обмін екіпажу ЯМК-0041 на екіпаж “Норду”.

Російські прикордонники затримали 4 травня екіпаж українського риболовецького судна “ЯМК-0041” з припискою в Очакові нібито за незаконне виловлювання камбали. Всього було затримано п’ятьох осіб, усіх їх доставили до Криму. Проти капітана судна було відкрито кримінальну справу, йому загрожує до 5 років позбавлення волі.

Міністерство закордонних справ України висловило протест проти затримання російськими прикордонниками українського риболовецького судна біля узбережжя анексованого Росією Криму і вимагає звільнити екіпаж.

Прокуратура АР Крим розслідує затримання Росією українського риболовецького судна в Чорному морі.

Нагадаємо, що нещодавно моряки українського судна “ЯМК-0041”, затримані російськими силовиками біля берегів анексованого Криму, на знак протесту відмовилися від їжі. Рибалки перебувають у прикордонному управлінні міста Балаклави, але жодних звинувачень їм не висували.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: