Адмінмежу з Кримом та Донбасом перетинають дедалі менше людей – МінТОТ

Дата: 14 Січня 2019
A+ A- Підписатися

У грудні минулого року кількість людей, що перетнули адмінмежу з окупованим Кримом, скоротилася майже на 4%, лінію розмежування на Донбасі – майже на 5%.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства тимчасово окупованих територій.

Адмінмежу в Херсонській області в обох напрямках перетнули майже 120 тисяч осіб та 21 тисяча транспортних засобів, що порівняно з листопадом менше 32,5% та 30,85% відповідно. За даними міністерства, у той та інший бік прямувала майже однакова кількість людей.

“Громадяни України, що живуть на тимчасово окупованих територіях, їздять на контрольовану територію для відвідування родин, закупівлі необхідних товарів та послуг, а також оформлення документів”, – зазначили у відомстві та нагадали, що працюють над підвищенням рівня комфорту на пунктах пропуску. 

Щодо перетину лінії розмежування на Донбасі, то чиновники зазначили, що в грудні її в обох напрямках перетнуло 1 090 700 осіб: через КПВВ у Донецькій області – 815 тисяч осіб, через КПВВ “Станиця Луганська” – 275,7 тисяч осіб, що менше на 4,7%.

Нагадаємо, що в серпні минулого року на Донбасі на реконструкцію закрили КПВВ “Станиця Луганська”. Чиновники тоді розповідали, що нові пункти матимуть більше вбиралень і будуть пристосовані для людей з інвалідністю. Трохи згодом на реконструкцію закрили й пункти пропуску “Каланчак” і “Чонгар” на адмінкордоні з Кримом. Проте наприкінці року виявилось, що підприємство “Укрінтеравтосервіс”, яке працює над реконструкцією, не розробило проектної документації на облаштування КПВВ, а тому було невідомо, коли закінчать роботи. У своїх звітах українські та міжнародні експерти неодноразово підкреслювали, що стан пропускних пунктів на Донбасі та в Криму є незадовільним

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: